Vlkodav - vrh "C" WB

         Dne 7.3.2019 se v naší chovatelské stanici po dlouhých 4 letech narodila štěňátka vlkodavů.

 

Oba rodiče jsou zdraví, výstavně velice úspěšní představitelé svého plemene. Předpokládáme proto, že jejich potomci nebudou svým rodičům dělat ostudu. Koupí štěňátka z naší chs si nekupujete jen vysněného parťáka do života, ale "kupujete" si i nás. Tzn., že doživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Jsem zde pro Vás 24 hod. denně, ať už potřebujete s něčím poradit či si jen o svém miláčkovi popovídat. Počítejte proto, prosím, že náš kontakt s Vámi koupí nekončí. Všechna naše štěňátka odchází do svých domovů maximálně socializovaná, zvyklá na lidi, běžný ruch domácnosti, malé i velké psy. Nepředáváme novým majitelům žádné ustrašené uzlíčky, ale zdravě sebevědomá štěňata. Někdy až moc :-)                          Celá naše velká psí smečka je krmena syrovým masem, nicméně štěňátka ke svým majitelům odchází naučena i na granule tak, aby měl nový páníček možnost výběru způsobu krmení.

Každý vrh z naší chs má svou stránku na Facebooku, tento není vyjímka. Najdete zde nejaktuálnější informace a fotografie ze života našich chlupatých radostí.

Pro vrh "C" Wallmia Bohemia je odkaz zde: https://www.facebook.com/IW-Litter-C-Wallmia-Bohemia-DOB-732019-577527946087228/?modal=admin_todo_tour

 

Štěňátka jsou maminkou plně kojena a velmi dobře prospívají. Týden po narození již všichni dosáhli magické hranice 1 kg. 3 fenečky jsou velmi tmavě žíhané, téměř černé, 1 fenečka a 2 pejsci jsou žíhaní, z toho jeden velice zvláštně, světle. Jsem opravdu napjatá, jaká bude jeho konečná barva.

Pokud máte o vlkodaví štěňátko z naší chovatelské stanice zájem, kontaktujte mě telefonicky, mailem či pomocí Facebooku a nebojte se zeptat na vše, co Vás zajímá.

Ještě přidávám odkaz na facebookovou stránku vrhu "A" Wallmia Bohemia, ze kterého pochází maminka současných štěňátek. Uvidíte tam nejen jí a její sourozence, ale i její matku - Wallerii od Švejka Josefa, která je doposud ve výborné kondici i ve věku 8,5 roku : https://www.facebook.com/wallmia/

Všechna naše štěňátka mají své úžasné majitele. Doma zůstavá slečna Creedence.

 

 

TOPlist