Vlkodav - vrh "D" WB

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítejte v sekci věnované našemu čtvrtému vrhu štěňátek plemene Irský vlkodav :-)

Rodiči tohoto vrhu jsou naše odchovankyně BEBEE Wallmia Bohemia (dcera mé milované a první IW - Mii)  a FLYNN RIDER Caer Dallben. Flynn je již otcem našeho minulého vrhu C. Protože se jeho kvality přenesly na potomky více než hodně a vhodně, především skvělá povaha, silná kostra a tmavé oko, rozhodla jsem se jej využít ještě jednou a doufat, že se tak stane znovu. Oba rodiče jsou plnochrupí, mají silnou kostru, správné úhlení končetin i povahu, ale také opakované vyšetření srdce s nulovým výsledkem. Oba rodiče mají vyhotovené DNA profily před zavedením tohoto dnes již naštěstí povinnému vyšetření k uchovnění. Odkaz na celý rodokmen našich štěňátek je zde: https://www.iwdb.org/r.php?t=cD0xMDAwMDIzOTIyJmc9NQ%3D%3D

 

Štěňátka se narodila v sobotu 26.10.2019, jedna fenečka se narodila bohužel mrtvá a poslední čtyři štěňátka se narodila císařským řezem. Touto cestou bych znovu ráda poděkovala kolektivu kliniky Vetcentrum Stodůlky v Praze, obzvláště pak MVDr. Šárce Křepčíkové za skvělou péči.

V tomto vrhu byla očekávána zbarvení srsti spíše světle žíaná, k mému velkému překvapení se narodila však i 4 štěňátka úplně světlá. Zda budou plavá či bílá ukáže až čas. Ostatní štěňátka jsou světle i tmavě žíhaná, prvorozený chlapeček je téměř černý. 

Cca od 2 týdnů věku jsou miminka přikrmována BIO kozím mlékem z farmy Pěnčín a prý chutná, spotřeba je veliká. :-)

13.11.2019 nás bohužel opustila jedna holčička - s největší pravděpodobností příčinou jejío úhynu byla špatná reakce na odčervení. :-( Ostatní štěňátka jsou v pořádku.

         

Příkrmy jsme postupně obohatili o rýži, banán, mrkev a namočené granulky. Vše se setkalo s nadšením. Lahvičku jsme vyměnili za misku pro velké pejsky, jsme opatlaní od hlavy až k patě, ale spokojení :-)

Jsou nám 3 týdny pryč a stali jsme se modely a modelínami :-)

 

Více fotek a videí z našeho života uvidíte na FB naší pečovatelky ( Jana Zápotocká) :-)

 

Všechna naše štěňátka jsou u svých majitelů nebo jsou momentálně zarezervovaná. Pro aktuální informace volejte 777 253 389. Děkujeme za Váš zájem :-)

                       

 

TOPlist